Печиво затяжне

Затяжне печиво в міру солодке, не жирне. Воно приємне на смак і відмінно підходить до молока, ароматної кави, чаю. Ці вироби близькі за смаком і структурою до крекерів.

Крекери

Крекер – це повітряний свіжий виріб, що дарує вам пустотливий хрумкіт, чудовий аромат і неповторний ніжний смак. Крекер – це ідеальний перекус і відмінне доповнення до приємної бесіди з чаєм або кавою.

Здобне листкове

Листкове печиво від «Грона» ми виробляємо найрізноманітніших форм і розмірів – це і сердечка, і вушка, і соломка, і ялинки, і багато іншого. Ви любите листкове печиво за його ніжність і розсипчастість. Що може бути краще до чаю, ніж ароматне свіже солодке печиво від «Грона», що тане в роті!

Сендвіч

Печиво «Сендвіч» від компанії «Грона» – це найкраще хрумке печиво з ніжною начинкою. Що таке «Сендвіч»? Це своєрідний бутерброд, тільки замість хліба – чарівні на смак печивка, а між ними смачний крем тірамісу, ананас, шоколад або лісова ягода. «Грона» створила відмінний солодкий перекус – легкий і ароматний, який завдяки зручній упаковці можна брати на роботу, на пікнік, на прогулянку, у гості, давати дітям із собою до школи. Усе просто: зголоднів? Діставай «Сендвіч»! 

Печивко із серії «Сендвіч» ми виробляємо з найкращих продуктів: високоякісного українського борошна, найсолодшого цукру та інших натуральних і безпечних компонентів. Виготовляються печиво і начинка для нього відповідно до всіх установлених вимог і стандартів, за унікальними рецептами наших чарівників-кондитерів.

Чому ми обрали саме такий вид печива для виробництва? Любителі солодощів полюбили «Сендвіч» за його посилений смак і симпатичну форму. Два печива замість одного, плюс ароматний солодкий поживний крем – що може бути краще до чаю або кави!

Цукрове печиво

Цукрове печиво є висококалорійним за рахунок вмісту великої кількості вуглеводів та жирів. У той же час жодна інша категорія печива не може позмагатися з ним за смаковими якостями та ароматом - воно максимально нагадує домашню випічку.

ГРОНА пропонує Вашій увазі широку лінійку цукрового печива: від класичної рецептури до авторської (з додаванням висівок, кукурудзяних і вівсяних пластівців, рисових кульок та ін.)

Солодке, хрустке, цікаве за формою - печиво ГРОНА стане фаворитом вашої сім’ї!

Created by TM Grona